Nukart Group > CONSULTING, PROJECT & DESIGN [ BACK ]

Danışmanlık ;
Yurt içi ve yurt dışında yatırım fikrinin olgunlaştırılması, teknoloji seçimi, yer seçimi, fizibilite raporu, risk analizi gibi bir tesis kurulusunun her aşaması için danışmanlık hizmetleri raporları ve yüzde ilerlemelerinin saptanması gibi proje yönetim ve inşaat yönetim islerinin gerekli koordinasyonlar kurularak yapılması.

Mühendislik ve Mimarlık ;
Tesis için gerekli bütün araştırmalar yapıldıktan sonra tüm projelerin (mimari, inşaat(betonarme, çelik, ahşap), mekanik, elektrik) hazırlanması, gerekli ekipmanlar için şartnamelerin yazımı, imalat resimlerinin hazırlanması, malzeme listelerinin, inşaat montaj ve satın alma işlemleri için gerekli şartnamelerin hazırlanması.

Proje Yönetim Hizmetleri ;
NUKART GRUP, yatırımcı, işveren veya yükleniciler için farklı karakterde hizmetler sunmakta ve hizmet yelpazesini bütün teknik alanlarda vermektedir. Proje ve tasarım grubumuzda temel bilimler ve mühendislik bilimi ışığı altında bilgisayar destekli tasarım ve yapı analizleri müşteri ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda basarı ile sonuçlandırılmaktadır. Aldığımız eğitim ve kazandığımız tecrübelerle her geçen gün daha da büyük proje hizmeti sunan NUKART GRUP , çok yakın zamanda yaşadığımız deprem felaketinin unutulmaması ve müşterilerimizin bu konuda bilinçlendirilerek daha ekonomik ve güvenilir yapılar kullanması amacıyla deprem literatürünü yakından takip etmektedir. Kullanılan bilgisayar programlarının sadece birer hesaplama aracı olduğunun ve doğru tasarımın sadece insan bilgi ve zekasının ürünü olabileceğinin bilincindeyiz. Tasarım ve analizlerimiz yıllardır bu doğrultuda üretilmektedir. Ahşap, çelik konstrüksiyon ve betonarme olarak sanayi yapılarından yüksek katlı konutlara, arıtma tesislerinden villa tipi konutlara kadar birçok yapının tasarımı ve statik projelendirilmesini yapmaktan gururluyuz.

Home - Corparate - Fields of Work - Completed Projects - Continuing Projects - Group Companies - Human Resources - Contact
  Copyright © 2011 NUKART GRUP. All Rights Reserved.